Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/qpharma/public_html/mumomega/libraries/cms/application/cms.php on line 460
Zrób więcej miejsca w szafie. Garderoba w ciąży. - Mumomega

Zrób więcej miejsca w szafie. Garderoba w ciąży.

Pokaż mi swoją szafę

Twoja szafa sporo o Tobie mówi. To nie jest tylko mebel, w którym trzymasz swoje ubrania, ale to całość Twoich wspomnień, marzeń i planów. Z konkretnymi rzeczami łączą się konkretne wspomnienia. Sama doskonale wiesz, jak trudno niekiedy rozstać się z niektórymi bluzkami czy spodniami. Właśnie dlatego, że miło się kojarzą, przywołują wydarzenia i atmosferę z nimi związaną.

Więcej miejsca

Teraz nadszedł czas, żeby trochę pomieszać w szafie i przygotować miejsce na kilka ubrań w trochę większym rozmiarze. Na pewno po jakimś czasie będą takimi właśnie wywoływaczami wspomnień, ale zanim to nastąpi, warto zastanowić się, co wziąć pod uwagę kompletując swoją ciążową garderobę.

Komfort ponad wszystko

Najważniejszą cechą każdego ubrania jest to, że powinnaś czuć się w nim dobrze. Zasada ta ma jeszcze większe zastosowanie w czasie ciąży, ponieważ wtedy zapotrzebowanie na komfort gwałtownie wzrasta. Oczywiście komfort rozumiany szeroko, nie tylko jako luźne ubranie, które nie opina tu czy tam, bo w takim wypadku najlepiej czułabyś się w luźnym porozciąganym dresie. Tutaj komfort jest związany także z Twoim poczuciem estetyki, dobraniem ubrania do odpowiedniej okazji i poczucia piękna.

Duży wybór      

Na szczęście czasy, w których kobiety w ciąży miały do wyboru jedynie kilka opcji szerszych sukienek , bezpowrotnie minęły. Obecnie moda ciążowa to jeden z bardzo ważnych działów każdej szanującej się marki odzieżowej. Możesz swobodnie wybierać wśród spodni, sukienek, spódnic, żakietów i każdej innej formy mody.

Warto jednak pamiętać o kilku ważnych cechach ciążowej garderoby. Na pewno nic nie może zbytnio uciskać brzucha oraz dobrze byłoby, aby ubrania były wyprodukowane z naturalnych materiałów. Tak naprawdę, sama będziesz wiedziała, czy to, co masz na sobie odpowiada Twoim preferencjom i czy dobrze się w tym czujesz. Wiadomo, że chcesz wyglądać pięknie, ale zasada, że jesteś w tym czasie bardziej na luzie, na pewno ułatwi Ci kompletowanie odpowiedniego stroju. Niezbędne jest to, abyś po prostu miała przeświadczenie, że wszystko odpowiednio leży i czujesz się dobrze. Jeśli chcesz ukryć brzuszek, masz do wyboru takie kroje, które go ukryją. Jeśli jednak chcesz go podkreślić, spokojnie znajdziesz rozwiązania, które będą odpowiednie.

Kreatywna szafiarka

Biorąc pod uwagę fakt, że lubisz bawić się modą i dobierać ciekawe zestawienia, czas ciąży może być dla Ciebie polem do wykazania się ogromną kreatywnością. Połączenie ciążowych spodni ze słodką bluzką lub luźniejszym topem może być strzałem w dziesiątkę. Nie bój się eksperymentować i łączyć różne style.Tylko od Ciebie zależy, czy ciążowe ubrania wyciągnięte kiedyś z dna szafy, będą wywoływać pozytywne emocje i będą wspomnieniem czasu zwiększonej modowej kreatywności.