Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/qpharma/public_html/mumomega/libraries/cms/application/cms.php on line 460
Kosmetyczka wie co robi - Mumomega

Kosmetyczka wie co robi

W ciąży nie wszystko wolno

Przyzwyczaiłaś się już trochę, że po przekroczeniu progu salonu piękności, czujesz się trochę wykluczona, bo istnieje szereg zabiegów, które nie są polecane kobietom w ciąży. Specjalistyczne urządzenia typu laser czy ultradźwięki przed dziewięć miesięcy były zupełnie poza Twoim zasięgiem. Jednak teraz, kiedy Twój maluszek już jest na świecie, możesz z pełnym zaufaniem oddać się w ręce Twojej kosmetyczki i poczuć się piękna i zadbana.

Zaufaj kosmetyczce

Dobra kosmetyczka będzie doskonale wiedziała, jakie masz najbardziej palące potrzeby po ciąży. Zajmie się Twoją skórą, włosami i paznokciami. Grunt to zaufanie i odrobina czasu, który musisz wygospodarować wraz ze swoim partnerem. W końcu ktoś musi opiekować się maleństwem, kiedy Ty będziesz piękniała.

Czas tylko dla Ciebie

Poza walorami estetycznymi, wizyta u kosmetyczki ma niekwestionowanie duże znaczenie dla Twojego samopoczucia. Narodziny dziecka to prawdziwa rewolucja, także w kwestii posiadania czasu dla siebie. Będzie go po prostu bardzo mało i dlatego tym bardziej zaczniesz doceniać te momenty, w których pojawi się szansa na zajmowanie się tylko sobą. Poza tym rozmowa o innych sprawach niż dzieci także będzie wydarzeniem.

Dbaj o siebie

Zaufaj więc swojej kosmetyczce, bo ona doskonale wie, co robi. Jeśli masz wątpliwości, pytaj. Jeśli czegoś nie chcesz, to tego nie rób. Po prostu o siebie zadbaj i czuj się wspaniale.