Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/qpharma/public_html/mumomega/libraries/cms/application/cms.php on line 460
Nie opróżniaj szafy od razu - Mumomega

Nie opróżniaj szafy od razu

Porządki w szafie

Kiedy czekałaś na swojego bobasa, zrobiłaś w szafie trochę porządków. Trochę ubrań zostało przełożone nieco głębiej, aby czekały na powrót Twojej normalnej sylwetki, pewną ilość oddałaś lub pozbyłaś się w inny sposób jak zawsze przy okazji większych porządków. Wreszcie, zasiliłaś swoją garderobę zupełnie nowymi ubraniami, które przydały się szczególnie w ostatnim trymetrze ciąży, kiedy nie dało się już nie zauważyć, że jest Was dwoje.

Nie zmieniaj za szybko

Wydawać by się mogło, że wystarczy teraz zrobić jakiś magiczny obrót i rzeczy z dna szafy wyłożyć znowu na wierzch, a tę ciążową kolekcję schować głębiej i na razie o niej zapomnieć. Jednak to nie jest tak, że od razu po urodzeniu dziecka będziesz mogła się wbić w Twoje ulubione spodnie sprzed ciąży. Dlatego właśnie nie opróżniaj szafy od razu. Przecież ubrania, które skolekcjonowałaś w czasie oczekiwania na dziecko, też są niczego sobie i wyglądają bardzo dobrze. Zresztą skoro już są, to warto byłoby je maksymalnie wykorzystać.

Czas kreatywności

Ciąża już nauczyła Cię kreatywnego podejścia do własnej garderoby, a czas po porodzie może być jeszcze bardziej kreatywny. Ze względu na to, że powrót do formy jest sprawą indywidualną i zależy od wielu czynników, masz wyjątkową szansę na to, aby poeksperymentować i mieszać w swoich kolekcjach. Spodnie może jeszcze z końcówki ciąży, ale bluzka już z początku, a buty z poprzedniego sezonu albo… zupełnie nowe.

Masz już wszystko

Powrót do figury sprzed ciąży to proces, który jest płynny, indywidualny i może zabrać trochę czasu. Dlatego warto, abyś w ferworze nowych obowiązków pamiętała, że Twoja ciążowa część szafy może być jeszcze kilka tygodni Twoim sprzymierzeńcem. Masz wszystko, co niezbędne, po prostu to wykorzystaj.